قیمت 90,000 تومان 60,000 تومان

ویژگی های دوره
group
0 دانشجو
language
زبان: English
access_time
7 hours on-demand video
playlist_add_check
11 Lessons
spellcheck
سطح مطالعه: Intermediate
terrain
Certificate of Completion

می‌توان گفت مجموعه کتاب­‌های Oxford Word Skills یکی از جامع­‌ترین و غنی‌ترین کتاب­‌های آموزش زبان انگلیسی در سراسر دنیاست که با تمرکز بر گسترش دایره لغات دانشجویان، به ارتقاء مهارت‌­های مختلف آن­‌ها کمک شایانی می­‌کند و با استفاده از تکنیک­‌های به‌روز، دانش زبان آن­‌ها را دگرگون می‌­سازد. این مجموعه کتاب در سه سطح مختلف به چاپ رسیده و این کتاب در سطح Intermediate است که زبان‌­آموزان می‌­توانند با توجه به سطح زبان، کتاب مناسب خود را انتخاب نمایند. مجموعه حال حاضر، که به تازگی توسط انتشارات جنگل به چاپ رسیده، یکی از به‌­روز­ترین کتاب‌­های این مجموعه و آخرین ویرایش آن است که در سراسر دنیا به عنوان یک منبع غنی، مورد استفاده قرار می‌­گیرد.

خلاصه کتاب Oxford Word Skills: Intermediate

کتاب Oxford Word Skills: Intermediate دومین سطح از مجموعه کتاب­‌های Oxford Word Skills است که می­‌تواند واژگان زیادی را به دانشجویان آموزش دهد. این کتاب با توجه به این که به تازگی در سراسر دنیا منتشر شده، شامل واژگان و اصطلاحات پرکاربردی است که در عصر کنونی بسیار زیاد مورد استفاده قرار می­‌گیرد. برای هر واژه جدید، توضیحاتی کافی ارائه شده که به دلیل استفاده از جملات ساده و صریح، به‌­راحتی قابل درک است. علاوه­‌بر­این برای هر واژه کاربردهای مختلفی از آن در مکان و زمان­‌های مختلف ارائه شده و همین مسئله برای فهم عمیق‌­تر مفاهیم هر واژه، کمک بسیار بزرگی محسوب می‌­شود.

کتاب آموزشی Oxford Word Skills: Intermediate شامل فصل­‌های مختلفی است که هر فصل با یک عنوان خاص، تمامی لغات پرکابرد مربوطه را در­برمی‌گیرد و به دلیل تنوع موضوعاتی که در هر فصل به آن پرداخته شده­‌است، روند آموزشی زبان انگلیسی را از یکنواختی و پیچیدگی دور می­‌کند.  با توجه به این‌که ارتقاء همه مهارت‌­ها در زبان انگلیسی نیازمند داشتن دایره لغات وسیع است، این کتاب می‌­تواند در مدت زمان اندکی، مهارت شنیدن، خواندن، صحبت کردن و نوشتن دانشجویان را بهبود بخشد. واژگانی که در هر فصل گنجانده شده، کاملاً متناسب با سطح دانشجویان انتخاب گردیده‌­است و به همین دلیل انگیزه و اعتماد­به­‌نفس آن­‌ها برای یادگیری زبان انگلیسی ارتقاء می‌­یابد.

یکی از ویژگی­‌های منحصر­به‌­فرد کتاب Oxford Word Skills: Intermediate، استفاده هوشمندانه از تمرین­‌های کوتاه در بخش‌­های مختلف هر فصل است که این مسئله باعث می­‌شود دانشجویان بعد از یادگیری واژگان جدید، آن­‌ها را به کار بگیرند ومطمئن شوند تمام مطالب جدید بخش‌­های قبل را یادگرفته‌­اند. بنابراین می‌­توان گفت این مجموعه کتاب تمامی مواردی را که یک زبان­‌آموز برای آموزش زبان انگلیسی به آن نیاز دارد، در خود گنجانده‌­است.

درباره کتاب Oxford Word Skills: Intermediate

کتاب Oxford Word Skills: Intermediate با استفاده از متدهایی منحصربه‌­فرد، می‌تواند حجم زیادی از واژگان را به همراه کاربرد­های مختلف آن‌­ها به دانشجویان بیاموزد. امروزه یادگیری زبان انگلیسی از اهمیت بسیار ویژه‌­ای برخوردار است و انتخاب یک منبع مناسب و قابل اعتماد برای آموزش، بسیار مهم است. مجموعه کتاب­‌های Oxford Word Skills در حال حاضر یکی از پرطرفدارترین کتاب­‌های آموزشی است که در کشورهای مختلف و در مؤسسات معتبر آموزش داده می‌شود. اگر دانشجویان با روند آموزشی این مجموعه کتاب‌­ها همراه شوند و تمام تمرین­‌های ارائه شده در آن را به طور مستمر انجام دهند، می‌­توانند حجم زیادی از لغات را در مدت زمان اندکی به راحتی یاد بگیرند و به حافظه بلند­مدت خود بسپارند.

در بخش‌­های مختلف کتاب آموزشی Oxford Word Skills: Intermediate چالش­‌های مختلفی ارائه شده که برای زبان­‌آموزان بسیار جذاب و سرگرم­‌کننده خواهد بود. به همین دلیل روند آموزشی زبان انگلیسی برای آن­‌ها یکنواخت نخواهد بود و اشتیاق آن­‌ها به یادگیری زبان بیشتر خواهد شد. یکی دیگر از ویژگی‌­های منحصر­به‌­فرد این مجموعه کتاب، داشتن متدهایی ساده برای آموزش واژگان مهم و کاربردی است و به همین دلیل زبان­‌آموزان می­‌توانند به صورت خودآموز تمام نکات آن را فراگیرند و با حفظ استمرار در روند آموزش، مهم‌­ترین لغات زبان انگلیسی را به حافظه بلند مدت خود بسپارند. علاوه­‌بر­این، به دلیل وجود فعالیت‌­های مختلف که در برخی از بخش­‌ها تعبیه شده، می­‌توان از این کتاب به عنوان یک منبع غنی و کامل برای کلاس­‌های آموزشی زبان انگلیسی استفاده کرد و با استفاده از متدهای ارائه شده در آن، بهره‌­وری کلاس را ارتقاء بخشید. همان‌طور که در بسیاری از مؤسسات معتبر در ایران و سراسر جهان، از این مجموعه کتاب­‌ها برای آموزش زبان استفاده می‌­کنند و بدین طریق مهارت­‌های مختلف زبان­‌آموزان را در کوتاه‌­ترین زمان ممکن، ارتقاء می‌­دهند.

مجموعه کتاب­‌های Oxford Word Skills توسط انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده‌­است. این انتشارات بزرگ­ترین ناشر آثار علمی و آکادمیک در جهان است و کتاب‌­هایی که به‌­ویژه در زمینه آموزش زبان انگلیسی به چاپ می‌­رساند، به عنوان منابعی کامل و غنی، در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. انتشارات آکسفورد همواره برای چاپ آثارش با بزرگ­ترین اساتید دنیا همکاری می‌­کند و به همین دلیل، اکثر کتاب‌­های آموزشی این انتشارات، با استقبال بی‌­نظیری در سراسر جهان روبرو می­‌شود.

chat_bubble_outlineنظرات