قیمت 90,000 تومان 60,000 تومان

ویژگی های دوره
group
0 دانشجو
language
زبان: English
access_time
7 hours on-demand video
playlist_add_check
11 Lessons
spellcheck
سطح مطالعه: Intermediate
terrain
Certificate of Completion

مجموعه کتاب­‌های Oxford Word Skills، یک مجموعه جامع و غنی برای آموزش واژگان زبان انگلیسی محسوب می‌­شود. این مجموعه کتاب‌­ها در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته در اختیار زبان‌آموزان قرار می­‌گیرد و آن­‌ها می‌­توانند با توجه به سطح خود، کتاب مورد نظر را انتخاب نمایند. کتاب حال حاضر در سطح پیشرفته (Advanced) و جدیدترین ویرایش این مجموعه است که به تازگی توسط انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده‌­است.

خلاصه کتاب Oxford Word Skills Advanced

کتاب Oxford Word Skills Advanced یکی از جامع­‌ترین کتاب­‌هایی است که زبان‌­آموزان می‌توانند برای گسترش دایره واژگان خود از آن استفاده کنند. با توجه به اینکه این کتاب به تازگی چاپ و منتشر شده، تمامی واژگان پرکاربردی که در عصر کنونی و زندگی روزمره استفاده می‌­شود، در آن گنجانده شده و آن­‌ها را آموزش داده‌­است. واژگان جدیدی که در هر فصل دیده می­‌شود، کاملاً متناسب با سطح زبان­‌آموزان انتخاب گردیده و با زبانی ساده و صریح، به اختصار راجع به مفهموم آن توضیح داده شده­‌است. این کتاب، بر خلاف کتاب‌­های مشابه فقط به توضیح معانی کلمات اکتفا نکرده بلکه با استفاده هوشمندانه از متن­ها و مثال­‌های متنوع، به کاربرد­های مختلف واژگان در مکان و زمان­‌های مختلف نیزاشاره کرده‌­است. درنتیجه زبان‌­آموزان به طور کامل معانی متفاوت یک لغت را درک خواهند کرد.

ارتقاء مهارت‌­های مختلف زبان انگلیسی شامل خواندن، شنیدن، صحبت کردن و نوشتن به گسترش دایره لغات زبان‌­آموز وابسته است. بنابراین انتخاب یک منبع مناسب و کاربردی در این زمینه از اهمیت بسیار ویژه­‌ای برخوردار است. مجموعه کتاب‌­های Oxford Word Skills در سریع‌­ترین زمان ممکن، حجم عظیمی از لغات پرکاربرد در دنیای امروزی را به دانشجویان می­‌آموزد و با کاربردهای مختلف هر یک از آن­‌ها به طور کامل آشنا می­‌سازد. علاوه بر این، نویسندگان کتاب با هوشمندی کامل، بعد از آموزش واژگان، تمرین‌­های مختلفی را قرار داده­‌اند تا زبان­‌آموزان ضمن تثبیت معانی واژگان، مطمئن شوند که دروس جدید را به طور کامل فراگرفته‌­اند.

درباره کتاب Oxford Word Skills Advanced

کتاب آموزشی Oxford Word Skills Advanced می‌­تواند برای دانشجویانی که سطح زبانشان متوسط است و قصد دارند دایره لغات خود را گسترش دهند، بهترین گزینه باشد. زیرا می‌­تواند با ساده‌ترین و به‌روز­ترین متدها، حجم زیادی از واژگان پرکاربرد را به آن­‌ها بیاموزد. هریک از کتاب‌­های این مجموعه، از فصل­‌های مختلفی تشکیل شده‌­است و هر فصل عنوان مخصوصی دارد. با توجه به عنوان هر فصل، اکثر واژگانی که مرتبط با آن است و زبان­‌آموز باید با معانی مختلف آن­‌ها آشنا شود، در آن فصل گنجانده شده‌­است. علاوه بر این تنوع عنوان فصل­‌ها مسیر آموزشی زبان را از یکنواختی و پیچیدگی خارج می‌­کند و انگیزه و اشتیاق دانشجویان را به یادگیری زبان افزایش می‌دهد.

تمام مطالب درسی کتاب Oxford Word Skills Advanced با زبانی ساده و صریح بیان شده‌­اند. به همین دلیل زبان­‌آموزان می­‌توانند از این کتاب­‌ها به صورت خودآموز استفاده نمایند و به‌­راحتی تمام واژگان را یاد بگیرند. علاوه بر این، به دلیل وجود برخی فعالیت­‌ها که بهتر است به صورت گروهی انجام شود، این مجموعه کتاب می­تواند بهترین گزینه برای تدریس در کلاس‌­های مختلف باشد. معلمان می‌توانند با استفاده از متدهای آموزشی مطرح شده در کتاب، بهره­‌وری دانشجویان خود را در کوتاه‌­ترین زمان ممکن به حداکثر برسانند.

چالش­‌هایی که در بخش­‌های مختلف مجموعه کتاب­‌های Oxford Word Skills مطرح شده‌­است، بسیار سرگرم­‌کننده و جذاب است و می­‌تواند موانع موجود را برای ایجاد یک فضای آموزشی جذاب، از بین ببرد. این مجموعه کتاب­‌ها همواره یکی از پرفروش‌­ترین مجموعه­‌های آموزشی در سراسر دنیا محسوب می‌­شود و از آن­‌ها در بسیاری از مؤسسات معتبر کشورهای مختلف استفاده می­‌گردد. مطالب کتاب با مسائل روز دنیا به‌­روز­رسانی شده و تمام کلمات پیچیده به ساده‌­ترین حالت ممکن تشریح شده‌­است.

با توجه به ویژگی‌­های منحصر­به‌­فرد مجموعه کتاب­‌های Oxford Word Skills تمام گروه­‌های سنی می‌­توانند از آن استفاده کنند و با­توجه به سطح زبان خود، کتاب مناسب را انتخاب نمایند. با توجه به این که روند یادگیری واژگان کتاب، بسیار ساده طی می‌­شود، اعتماد­به‌­نفس دانشجویان برای یادگیری زبان ارتقاء می‌­یابد که این مسئله در یادگیری زبان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

مجموعه کتاب­‌های Oxford Word Skills توسط انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده‌­است. این انتشارات بزرگ­ترین ناشر آثار علمی و آکادمیک در جهان است و کتاب‌­هایی که به‌­ویژه در زمینه آموزش زبان انگلیسی به چاپ می‌­رساند، به عنوان منابعی کامل و غنی، در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. انتشارات آکسفورد همواره برای چاپ آثارش با بزرگ­ترین اساتید دنیا همکاری می‌­کند و به همین دلیل، اکثر کتاب‌­های آموزشی این انتشارات، با استقبال بی‌­نظیری در سراسر جهان روبرو می­‌شود.

chat_bubble_outlineنظرات